Játszóház

Golyófürdő, X-box, Lego/Duplo, készségfejlesztő játékok, könyvek, csúszdák, házikók, hinták és számtalan más szórakoztató dolog várja a gyerekeket a Csodavár Játszóházban MINDEN NAP 10:00 - 18:00-ig. Gyermekére játék közben szakképzett gyermekfelügyelő figyel!

Árak:
3 év alatt 700 forint/ 1 óra; bérlet 3000 Ft/ 5 óra, 3 év felett 900 forint/ 1 óra; bérlet 4000 Ft/ 5 óra.

Szülinap

Születésnapok
A Csodavárban vállaljuk születésnapi rendezvények szervezését, melyet vidám díszítéssel, és sokféle játékkal teszünk feledhetetlenné! Vállaljuk a születésnapi meghívók elkészítését, valamint 10 fő fölött ajándékkal kedveskedünk az ünnepeltnek!

Érdeklődni és jelentkezni a +3670/630-4868-as telefonszámon naponta 8:00-tól 18:00-ig!

Árak: Alapcsomagban 600 Forint/fő/óra, Csodaszülinapi csomag 700 Ft/óra/fő.

Játszóházi foglalkozásaink széles tárháza várja a kicsi babákat és nagyobb társaikat is, egészen 12 éves korig!

Tanuljunk együtt!

Iskola előkészítés: Akik most készülnek iskolába, vagy vissza szeretnének rázódni a tanulásba a hosszú nyári szünet után (Ára: 45 perc foglalkozás + 30 perc játszóház 1200 Ft)
Délutáni korrepetálás: Akiknek fontos az egyéni felkészülés, vagy úgy érzik, lemaradásuk van, gyakorlásra van szükségük (Ára: 45 perc korrepetálás + 30 perc játszóház 1200 Ft)
Délutáni napközi: Suli után 13:00 és 17:00 óra között napközibe várjuk a gyerekeket, ahol tanulás közben játékra is lehetőség nyílik (Ára: 4 óra 2000 Ft)

Tanácsadás

Bizonytalan vagy nevelési kérdésekben? Tudni akarod kisbabád megfelelően fejlődik-e? Szakemberünk segítségével választ kaphatsz neveléssel, gondozással kapcsolatos kérdéseidre. Bejelentkezés a +3670/6304868-as számon!

Ára:3000 Forint

Baba mama klub

Baba-Mama Klub
Minden hónap első hétfőjén 10.00 és 12.00 között  meghívott szakértő vendégekkel beszélgetünk babagondozással, gyermekneveléssel kapcsolatos témákban, kézműveskedünk, csakúgy csevegünk, amíg a gyerekek játszóházban felügyelet mellett játszhatnak!
A klub díja: gyerekenként 600 Ft, mely a játszóház használatát is magában foglalja!

Játsszunk együtt

Játsszunk együtt!
2-5 éves korig, korcsoportos csoportbontásban fejlődhetnek a gyermekek játék közben.

A "mini" csoport a 2-3 éveseket, a junior csoport az 4-6 éveseket Pázmány Viktóriával várja. Hétfőnként 16:30-tól Játsszunk együtt!

Árak:
1200 Ft/alkalom, 5000 Ft/bérlet

Zeneovi

Zene-bona bölcsiseknek
A foglalkozásokon a kodályi-koncepciót szem előtt tartva a legtisztább forrást – a népi kultúra gyöngyszemeit – használva ismerkednek meg az óvodás- bölcsődés korú gyerekek a zenével. Péntekenként 9:45 perctől.

A foglalkozás ára: 1200 Ft/ alkalom, bérlet: 5000 Ft/ 5 alkalom.

Ügyes baba

A harmonikus mozgásfejlődés megalapozza a kisgyermek képességeinek, személyiségének teljes körű kibontakozását. A játékos mozgás és ehhez társuló ingerek együttese fejleszti a kisgyermek idegrendszerét, szociális – és kommunikációs készségeit. 6 hónapos kortól HÉTFŐNKÉNT 11:00 órától várja a babákat Tóth Erzsébet.

Ára: 1200 forint/alkalom, a bérlet 54000 Forint.

Tartásjavító torna

Komplex mozgásfejlesztés és tartásjavító torna kisiskolásoknak
A tartásjavító tornát minden kisiskolásnak, vagy iskola előtt álló - 6-10 éves - gyermeknek ajánljuk, akiknek rossz a tartása vagy még nem és ezt szeretnék megelőzni. A foglalkozást Árokszállásiné Pliska Edina tartja KEDDENKÉNT 16:30-tól.

Ára: 1200 forint/alkalom, a bérlet 5000 Forint.