ADNI ÖRÖM - Jótékonysági tombolasorsolás a Kossuth téren

A sorsolásra ezüstvasárnapon, azaz az öröm vasárnapján 2023. december 17-én kerül majd sor a Kossuth téri programok után az ott felállított színpadon.

Vékony Katalin2023. december 01.

A Rejtett Kincsek Down Egyesület idén először szervez tombola sorsolást a nyíregyházi adventi forgatagban, mely kezdeményezés mellé örömmel állt Nyíregyháza MJV.

A jótékonysági tombola sorsoláson olyan értékes nyeremények várják a vásár látogatóit, mint hotel kedvezménykupon, könyvcsomag, belépők a Nyíregyházi Állatparkba vagy az Élményfürdőbe, Nosiboo készülék és egyéb ajándékok. A fődíj egy LED televízió.

A tombolát vásárlók egy rövid kvíz megoldása után vásárolhatnak tombolaszelvényt. A megvásárolt tombolákból származó bevételt az egyesület az általa 12 évvel ezelőtt létrehozott Csodavár Inkluzív Fejlesztő Központ és Játszóház működésének támogatására, az ott fejlődő gyermekek magas szintű ellátásának biztosítására fordítja. Addig is december 3 és 16 között minden délután megtalálható lesz az adventi forgatagban az egyesület vidám, három kerekű, ünnepi díszbe öltöztetett motorja, valamint a Csodavár munkatársai, akik szívesen beszélgetnek a Csodavár nyújtotta lehetőségekről.

A tombolasorsoláson az alábbi ajándékok találnak gazdára:

• Állatpark belépő 4 fő részére
  • Három darab tisztelet jegy az Aquarius Élményfürdőbe
  • 1 darab FORD Britax Römer gyerekülés a Rejtett Kincsek Down Egyesület felajánlása
  • Korona Hotel John Bull Pub Étterem 20.000 Ft-os utalvány
  • Egy osztály vagy óvodai csoport 2 órás játszóházi foglalkozása a Csodavár felajánlása
  • Egy darab 30.000 Ft-os ajándékcsomag a Dózsa Delikátesztől
  • Születésnapi rendezvény a Csodavárban 40.000 Ft értékben
  • Hunguest Hotel 50.000 Ft értékű ajándékkártya
  • Libri könyvcsomag 20.000 Ft értékben
  • Egy db Nosiboo orrszívó készülék
  • Óriáskerék családi jegy
  • Farm Tüzép 20.000 Ft-os vásárlási utalvány
  • Egy Redmi Note 10 DUAL SIM mobiltelefon a Rejett Kincsek Down Egyesület felajánlása
  • Egy 10° free zuhanyoszlop zuhanyszettel 177.000 Ft értékben a Ravak Hungary Kft felajánlása
  • Fődíj: Egy LED Televízió a Királyi Vendéglátás és a Dohány Óriáskerék felajánlása

>>> Csatlakozzanak facebook eseményünkhöz!