Újra várjuk a diákokat a Tesco "Ön választ, mi segítünk" programjának keretében

A Rejtett Kincsek Down Egyesület "Érzékenyítés a négyzeten" szemléletformáló programjával, több mint 4500 szavazattal első helyezést ért el az "Ön választ, mi segítünk" programban.

Vékony Katalin2022. március 16.

A Rejtett Kincsek Down Egyesület "Érzékenyítés a négyzeten" szemléletformáló programjával, több mint 4500 szavazattal első helyezést ért el, ezzel 400.000 forintot nyert a Tesco Magyarország „Ön választ, mi segítünk” közösségi kezdeményezésének 10. fordulójában. A díjat Buda Barna, az egyesület szakmai vezetője vette át Nyiri Rolandtól, a nyíregyházi Tesco áruház vezetőjétől.

Gratulálunk a második helyezett A Gyermekekért, a Fiatalokért és a Családokért Közhasznú Egyesületnek, valamint a harmadik helyezett Vit-Active Egyesületnek is!

Köszönjük mindenkinek, aki a mi programunkra szavazott!